Zatrudnianie pracowników tymczasowych może być znakomitym rozwiązaniem nie tylko usprawniając funkcjonowanie firmy, ale i nie narażając jej na poważne koszty. O jego skuteczności przesądza jednak przede wszystkim poziom dopasowania zatrudnionych, wynajem pracowników nie powinien więc odbywać się w sposób przypadkowy.

 

Dlaczego my?

 

ATERIMA nie jest jedyną firmą na rynku odpowiadającą za wynajem pracowników, zainteresowanie się właśnie jej ofertą wydaje się jednak szczególnie uzasadnione. Jej ogromnymi atutami są przede wszystkim:

– doświadczenie pozwalające na radzenie sobie nawet z nietypowymi zleceniami,
– wiedza zdobyta dzięki współpracy z firmami reprezentującymi aż 22 różniące się między sobą branże,
– indywidualne podejście do każdego z klientów sprawiające, że nie ma mowy o takim zleceniu, które byłoby realizowane w sposób schematyczny,
– zaangażowanie samych pracowników, którzy nie tylko doskonale wiedzą, na czym polegają meandry procesu rekrutacyjnego, ale również sami starają się poszerzać swoje umiejętności, aby rekrutować jeszcze efektywniej,
– własne oprogramowanie, które zapewnia zarówno sprawne zarządzanie samym procesem rekrutacji, jak i bezbłędne rozliczanie wynagrodzeń.

Na konkurencyjnym rynku łatwo o potknięcia, a ponieważ firmy zabiegają o swoich klientów na dziesiątki sposobów, każdy błąd długo pozostaje w pamięci. Tymczasem ATERIMA dzięki profesjonalnemu wynajmowi pracowników zbiera słowa uznania. Co charakterystyczne, te padają tak ze strony samych zleceniodawców, jak i osób, które dzięki współpracy z tą firmą znalazły zatrudnienie.

 
Fachowa pomoc na każdym etapie

 

Zatrudnianie pracowników tymczasowych ma swoją specyfikę i nie każda firma radzi sobie z zawiłymi przepisami. Na szczęście, wcale nie musi tego robić. ATERIMA może przejąć na swoje barki wszystkie obowiązki kadrowo-płacowe gwarantując, że będą zawsze wykonywane maksymalnie profesjonalnie. Gdy więc ważny jest wynajem pracowników ATERIMA jest podmiotem, który można polecić z pełnym przekonaniem i bez względu na okoliczności.