Poznański InStream pozyskuje kolejnego inwestora.

InStream – czyli platforma do sprzedaży i zarządzania kontaktami biznesowymi. Innowacja w biznesowej komunikacji i zarządzaniu relacjami. Po niespełna dwóch latach od startu firmy poznański zespół pozyskuje kolejnego inwestora. Tym razem do firmy jako wspólnik dołącza ZernikeMeta Ventures z zainwestowanym kapitałem wysokości 1,3 mln pln.
Pozyskane przez firmę środki zostaną zainwestowane w produkt oraz rozwój biznesu. W chwili obecnej nad produktem pracują łącznie 13 osób. Jak sugeruje CEO firmy, Filip Duszczak w najbliższym czasie liczba pracowników wzrośnie prawie dwukrotnie.
InStream oferuje niecodzienną możliwość zarządzania wszelkimi kontaktami biznesowymi z jednego miejsca. Platforma łączy w sobie funkcje CRM, Social Media oraz pozwala monitorować wszelką komunikację mailową, telefonią czy aktywność zespołu.
Firma działa zaledwie 24 miesiące a już może pochwalić się wieloma wyróżnieniami w branży na skalę globalną. Ostatnim sukcesem firmy jest znalezienie się w rankingu top 52 CRM na świecie. Raport przygotowała firma SoftwareAdvice w oparciu o badania Gartner.
Zespół mówi o sobie ,że pomagają innym firmą wzmocnić i poprawić relacje biznesowe. W najbliższym czasie firma planuje wprowadzić na rynek wersję mobilną a do wakacji skończyć prace nad system w jego podstawowej wersji.
Firma dotychczas prowadziła kampanie marketingowe w oparciu o działania organiczne, nie wydając na reklamę praktycznie żadnych środków. Nowa inwestycja pozwoli podkreślić obecność produktu na rynku i przygotować się do ekspansji na zachód.