Kompleksowość usług oferowanych klientom jest często kluczem do sukcesu, dlatego nic dziwnego, że firmy z różnych branży często rozszerzają swoją działalność na inne płaszczyzny. Najczęściej oferują pełną i profesjonalną obsługę z danej dziedziny. Tak jest również w przypadku firm działających w sferze bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to kwestie niezmiernie istotne, ponieważ dotykają bezpośrednio życia i zdrowia pracowników różnych firm. Profesjonalne podejście do tematu w tym przypadku to podstawa.

Usługi szkoleniowe plus doradztwo

W przypadku profesjonalnej obsługi w zakresie BHP firmy oferują pakiety szkoleń, doradztwo oraz programy, książki itp. Przykładem jest krakowska firma Tarbonus działająca na rynku od 1991 roku. Po ponad ćwierćwieczu ich działalności stali się fachowcami w branży. Oferują liczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, m.in. szkolenia okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, szkolenia okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych, służb bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby oraz dla pracodawców wykonujących zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo dla chcących zwiększyć zakres umiejętności i uprawnień, firma przygotowała inne szkolenia doskonalące np. koordynator BHP, pierwsza pomoc w nagłych przypadkach, radiologiczna ochrona pacjenta itp. Pełną ofertę szkoleń można przejrzeć na stronie https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/. Oddziały szkoleniowe jednostki mieszczą się w Krakowie, Kielcach, Warszawie, Tarnobrzegu oraz Poznaniu.

Specjaliści firmy Tarbonus zawsze służą dobrą radą i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dlatego partnerzy mogą skorzystać również z profesjonalnego doradztwa w takich dziedzinach jak:

 • kompleksowa obsługa firm pod względem bhp, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska,
 • ocena ryzyka zawodowego,
 • ocena ryzyka procesowego,
 • ocena maszyn i urządzeń w zakresie minimalnych wymagań bhp,
 • wyposażenie pracowników w środki ochrony indywidualnej na stanowiskach pracy,
 • fundusze Unii Europejskiej,
 • analizy ekonomiczno-finansowe,
 • biznes plany,
 • doradztwo strategiczne,
 • pozyskanie dofinansowań: kredyty, leasing, factoring,
 • obsługa prawna, księgowa,
 • wycena przedsiębiorstw, majątku.

Specjalistyczna pomoc z zakresu doradztwa często stanowi komplementarną usługę firmy, z której chętnie korzystają liczni klienci. Zespół firmy Tarbonus jest w stanie zaoferować również profesjonalna pomoc przy wdrażaniu i dokumentowaniu Systemów Zarządzania: ISO, HACCP, itp.

Wydawnictwo

Firma Tarbinus nie ogranicza swojej działalności jedynie do klasycznych szkoleń i doradztwa. Wchodzi również w sferę mobilności, praktycznego podejścia do klienta oraz ciągłego uzupełniania wiedzy. W ramach wydawnictwa ukazują się różnego rodzaju materiały dydaktyczne w różnej formie. Są to m.in. poradniki, książki specjalistyczne, wydawnictwa aktualizowane, programy komputerowe, a nawet aplikacje. Programy komputerowe stworzone przy współpracy wielu specjalistów z różnych dziedzin mają usprawnić pracę służby BHP zatrudnionych docelowo w konkretnej firmie, jak równie osobą prowadzących sprawy BHP w wielu jednostkach. W poradnikach i wydawnictwach aktualizowanych można znaleźć skondensowaną wiedzę dotyczącą sfery prawnej jak również innych przepisów i kwestii dydaktycznej. Cała baza publikacji jest dostępna w serwisie internetowym firmy https://www.tarbonus.pl/pl/wydawnictwo/. Można zatem dokonać łatwo i szybko zakupu online. W ofercie można znaleźć wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań.

Wszystkie działania prowadzone przez firmę Tarbonus wzajemnie się uzupełniają, dlatego w tym, co robią i co oferują swoi klientom, są w pełni profesjonalni. Gwarancją jakości usług jest dobrze wykwalifikowana kadra specjalistów angażujących się w 100% w każdy projekt.

Zapraszamy do kontaktu z nami: https://www.tarbonus.pl/pl/kontakt/5-oddzia-warszawa/