Jesteście pewni, że własna działalność gospodarcza to jest to czym chcielibyście się zająć. Oczywiście jeden z powodów to brak szefa nad głową! Nie jesteście jednak zdecydowani jaki biznes przyczyni się do wybudowania wymarzonego domu, zakupu pięknego auta czy emocjonującej wycieczki dookoła świata. Artykuł ten pomoże odpowiedzieć Wam na nurtujące pytania. “ W co warto inwestować?, Jaka firma profesjonalnie się tym zajmie? Jakie zyski?” czyli co dalej.

Biznes to biznes

Dochodowym biznesem, który w branży motoryzacyjnej nie odczuł negatywnego wpływu kryzysu jest myjnia bezdotykowa. Kierowca sam czyści swoje auto pod chmurką przy pomocy specjalnego węża z wodą pod ciśnieniem, wykorzystując wydajne środki czyszczące. Pozwala to na dowolny wybór programu mycia i stanowi ciekawe rozwiązanie dla właścicieli samochodów różnych marek. Myjnia bezdotykowa nie ma godzin otwarcia od…do… Nawet o 2 w nocy możemy umyć nasze auto. Tak więc zapewnia komfort i swobodę samodzielnej pielęgnacji pojazdu. Firma Aspera na ul. Kolejowej 1 w Bodzechowie gwarantuje, że nie zabraknie Wam klientów zainteresowanych tą właśnie usługą.

Co ma do zaoferowania i co zapewnia firma Aspera?

Firma Aspera to polski producent myjni bezdotykowych. Lider branży w Polsce i na świecie. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie firmy pozwala oferować produkty oraz usługi najwyższej jakości. Ich specjalność to innowacyjna, samoobsługowa, bezdotykowa i tania w eksploatacji myjnia samoobsługowa. Oferta firmy zawiera również profesjonalne odkurzacze, trzepaczki i inne podzespoły np. klipy do dywaników, odstojniki osadowe, kratka z uchwytami do dywaników oraz trzepaczki.
Na pierwszym miejscu Aspera stawia jakość oraz niezawodność. Swoim klientom oferuje kompleksową realizację inwestycji od projektu po przez wykonanie i montaż odpowiednich stanowisk aż po serwis gwarancyjny. Prężnie rozwijająca się firma chce zaproponować Wam współpracę w zakresie stworzenia takiego punktu jakim jest bezdotykowa myjnia samochodowa.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Asperą?

Liczne realizacje myjni wykonane przez Asperę zostały docenione przez liczne grono zadowolonych użytkowników. Na swojej stronie internetowej aspera.com.pl firma posiada pełną ofertę i przykładowe realizacje. Klient może liczyć od firmy na wysoki standard urządzeń, które są niezawodne i solidne oraz na najlepszą jakość wykonania usługi. Bieżące wsparcie techniczne to też atut firmy. Ważna jest również profesjonalna reklama i promocja. Aspera specjalizuje się również w tej branży i prowadzi aktywną politykę marketingowa. Jesteście już przekonani, że wybór inwestycji z tą firmą to strzał w dziesiątkę?
Symulacja zysków, czyli ile się zarabia
Przy założeniu, że zdecydowaliście się na 4 stanowiska, przy dziennej ilości samochodów 35 na jednym stanowisku.
❖ suma przychodu za jedno mycie to średnio 6 zł
❖ procentowe obłożenie myjni 12.00 %
❖ miesięczny przychód za jedno stanowisko 6 300 zł.
❖ miesięczny przychód z całej myjni 25 200 zł.
❖ estymowane miesięczne koszty serwisu 1 582 zł.
❖ suma miesięcznych kosztów 9 061.50
❖ miesięczny zysk brutto 16 138.50
❖ udział kosztów 36.00 %
Przykładowy miesięczny zysk brutto to kwota 16 138.50. Czy coraz bardziej podoba się Wam pomysł na taki biznes?

Proces inwestycyjny

Nie zapominajcie również o tym, że budowa myjni bezdotykowej to także kilka innych ważnych kwestii takich jak: lokalizacja, stan prawny czyli określenie przeznaczenia działki, pozwolenie na budowę, montaż myjni, odbiór myjni jak media. Powodzenie tego przedsięwzięcia zależy od wielu czynników w tym też od wykonawcy projektu. Firma Aspera dysponując swoją fachową wiedzą, oferuje wsparcie w przypadku omówienia dokładnych zasad osiągnięcia sukcesu przy budowie myjni bezdotykowej.Sprawdźcie sami i skontaktujcie się już dziś!
Kontakt:
Aspera Sp. z o.o.
27-420 Bodzechów ul. Kolejowa 1
tel: 41 263 35 83 email: biuro@aspera.com.pl Polska

  • Dkowalska

    Myjnie bezdotykowe to w sumie całkiem dobry pomysł na biznes. Odpadają koszta zatrudniania pracowników, nie ma opcji, że uszkodzą oni klientowi auto w trakcie mycia, więc nie ma powodów to obaw, że wylądujemy z pozwem czy czymś takim. Plus jest teraz tyle firm oferujących sprzedaż i montaż stanowisk, że można wybierać całkiem długo. Mnie osobiście kupiła oferta http://www.inwestujwmyjnie.pl polecam sprawdzić, tak samo jak inne opcje przed podjęciem decyzji

  • Justyna Polus

    Też znam kogoś kto zamawiał myjnię z Aspera i też wszystko dobrze działa, porządnie myje i biznes się kręci. Sama jeżdżę na tę myjnię kolegi, bo za niewielkie pieniądze jesteśmy w stanie bardzo dobrze umyć nasze auto.

  • Angela Kowalik

    Mam znajomego, który robił myjnię w Aspera. Myjnia działa od kilku miesięcy w naszym mieście. Daje duże przychody, jest bezawaryjna, fajne wygląda i przyciąga klientów. Sama jakbym miała większe środki finansowe to bym nad tym pomyślała, tym bardziej, że odchodzi wiele kosztów, bo jest to myjnia bezobsługowa.