Twoja Marka + Nasze Oprogramowanie = Wyższe Dochody

 

Jeśli szukasz sposobu, aby pomóc swoim klientom i ich firmom, powinieneś rozpocząć od kampanii e-mailowych i mobilnych. E-mail jest bardzo skutecznym narzędziem, pomocnym w rozwoju małych przedsiębiorstw.

 

Ty sprzedajesz, my obsługujemy

 

Możesz zarządzać każdym aspektem marketingu e-mailowego i mobilnego swoich klientów lub możesz dać klientom dostęp do logowania, aby mogli obsługiwać system na własną rękę. Dostawy, aktualizacje i przestoje będą leżały po stronie GM Polska.

 

Zdobądź wyższe dochody

 

Z firmowym rabatem partnerskim, reseller będzie rentowny już od pierwszego e-maila. GM Polska daje resellerowi możliwość wyboru cen na pakiety usług oraz sposobu rozliczania się z klientami.

 

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

 

Szkolenie przeprowadzone przez GM Polska dostarczy resellerowi najwyższej jakości wiedzę z zakresu e-mail marketingu. Specjaliści od wsparcia są dostępni, aby pomóc. Firma oferuje również wsparcie sprzedaży w razie potrzeby.

 

Użyj swojej marki lub GraphicMail

 

GM Polska zaleca stosowanie „White Labels” w firmowym oprogramowaniu wykorzystując swoje logo i domenę. GraphicMail Polska zapewnia, że jej marka wówczas nie jest wymieniona. Jeśli reseller woli, może również współpracować z firmą jako certyfikowany reseller GraphicMail.

 

Niezawodna infrastruktura

 

GM Polska śledzi ścisłe wytyczne EEC dotyczące wysyłania emaili i podąża za najlepszymi praktykami branżowymi związanymi z bezpieczeństwem danych, nadmiarowością danych i dostarczaniem wiadomości e-mail. Każdy z klientów resellera będzie miał unikatowe konto prywatne, a on sam, jako reseller będzie mógł rozbudować system do nieograniczonej liczby użytkowników.

 

Panel Resellera

 

GM Polska wie, co się dzieje z klientami resellera. Będzie otrzymywać powiadomienia o wszystkich ostatnich aktywnościach. Może łatwo przesyłać wiadomości w obrębie konta, lub może wysyłać klientom e-maile lub SMSy bezpośrednio z pulpitu sterującego.

 

Kontakt: Katarzyna Wotawa

Graphic Mail Polskawww.graphicmail.com.pl

tel: 887 107 177,

e-mail: info@graphicmail.com.pl