Jakie są plusy sprzedaży chemii niemieckiej?

8 rzeczy, które powinien mieć hosting dla firmowej strony WWW
21 kwietnia 2021
Robotyzacja procesów biznesowych – jak wspiera dział HR?
21 maja 2021

Niemieckie środki czystości od lat cieszą się wyjątkową popularnością na rynku chemii gospodarczej. Co wyróżnia te zachodnioeuropejskie detergenty? Podpowiadamy, dlaczego warto je sprzedawać i skąd wziąć najlepsze artykuły.

Dlaczego chemia z Niemiec jest tak dobra?

Fenomen artykułów chemii gospodarczej sprowadzanych z Europy Zachodniej wziął się przede wszystkim ze starannie dopracowanych receptur, nowoczesnej technologii produkcji oraz wysokiej jakości, jaką gwarantują nam producenci. Ponadto niemieckie środki czystości wyróżnia:

  • wyjątkowa skuteczność: zapewnia ją stała kontrola wykorzystywanych technologii oraz substancji czynnych;
  • skoncentrowana formuła: to właśnie ona sprawia, że środek jest bardziej efektywny i opłacalny – wykorzystanie małej ilości produktu daje pożądane efekty;
  • dopasowanie do konkretnych potrzeb: w zależności od naszych oczekiwań możemy kupić środki, które będą hipoalergiczne, wegańskie, pro ekologiczne lub wykorzystujące naturalne składniki;
  • szeroki wybór i przeznaczenie: ogromny wybór wszelkiego rodzaju środków o różnorodnym przeznaczeniu, sposobach dozowania, zapachach i właściwościach.
 Chemia niemiecka hurtownia - kup online!


Skąd sprowadzać niemieckie środki czystości?

Jeśli chcemy sprowadzić do swojego sklepu zagraniczną chemię gospodarczą najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług hurtowni lub dystrybutora. Możemy dzięki nim szybko złożyć zamówienie i liczyć na pomoc w doborze produktów. Doświadczeni hurtownicy doskonale orientują się w zagranicznym rynku i wiedzą, jakie produkty sprawdzają się u konsumentów. Godna zaufania hurtownia jak EDG jest dobrze zaopatrzona, zapewnia dostawę na czas, kompleksową pomoc i wiedzę o panujących aktualnie trendach na rynku.

Co znajdziemy w ofercie hurtowników i dystrybutorów?

To, co wyróżnia niemieckie środki czystości to ich różnorodność. Dystrybutorzy sprowadzają wiele artykułów chemicznych, jak:

  • środki piorące (proszki, żele, kapsułki i tabletki do prania, płyny do płukania i odplamiacze);
  • środki czystości (płyny do naczyń, podłóg, szyb, środki czyszczące, środki do toalety, pianki, chusteczki nawilżane);
  • środki do zmywarki (tabletki, kapsułki, nabłyszczacze, sól, czyściki, zapachy i odświeżacze);
  • odświeżacze powietrza (w perełkach, patyczkach, odświeżacze w płynie);
  • artykuły domowe (ściereczki, rękawiczki, zmywaki i druciaki, worki na śmieci, papier toaletowy);
  • kosmetyki (mydła, żele do kąpieli, akcesoria do mycia dla dzieci, szampony, pasty do zębów, antyperspiranty).

Sprzedaż chemii zagranicznej w Polsce nie straci na popycie ze względy na nieustające zainteresowanie chemią najwyższej jakości i dostępem do produktów trudno dostępnych.