Allbag stawia na import

Najtańsze wizytówki – jak zadbać o właściwy projekt?
15 września 2020
Leasing maszyn budowlanych – na czym polega?
14 października 2020

Ustawa o opłatach za torby foliowe, nakładająca opłatę recyklingową na każdą torebkę z tworzywa sztucznego, spowodowała znaczny wzrost zapotrzebowania na torby ekologiczne. W Allbag staramy się odpowiedzieć na zwiększone zapotrzebowanie rynku na opakowania ekologiczne, w szczególności torby.  

Już od kilku lat importujemy torby bawełniane z Indii, a w odpowiedzi na potrzeby konsumentów podjęliśmy również współpracę z producentami z Uzbekistanu i innych krajów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić stałe dostawy toreb bawełnianych w korzystnej cenie, dobrej jakości, a przede wszystkim w rozsądnym terminie realizacji. W naszej ofercie znalazły się również niestandardowe modele toreb bawełnianych od zagranicznych exporterów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny toreb zakupowych w rozmiarach innych niż standardowa torba marketowa.  

Torba niestandardowa 

Co raz więcej klientów poszukuje toreb z dnem i z bokami, toreb w wyższej gramaturze, o kolorze innym niż kolor charakterystyczny dla surowej tkaniny bawełnianej – ecru. W ofercie toreb importowanych posiadamy torby w kilkunastu rozmiarach, kolorach i różnych gramaturach. Wprowadziliśmy również nowe modele plecaków, wszystko po to aby każdy klient znalazł coś dla siebie.  

Koszty produkcji toreb niestandardowych w Polsce są bardzo wysokie, aby zapewnić klientom produkt wysokojakościowy w korzystnej cenie poszukujemy dostawców z innych krajów. Torby importowane charakteryzują się perfekcyjnym szyciem i wykonaniem z dobrej jakości materiałów.  

Import towarów pod klienta 

Oferujemy również usługę importu toreb według życzenia klienta. Nasze kontakty handlowe poza granicami kraju są zaletą, którą docenia wielu naszych partnerów handlowych i klientów końcowych. Możemy zaimportować towar według życzenia już od 10 000 sztuk. Ponieważ regularnie sprowadzamy towar od kilku sprawdzonych producentów z Indii i Uzbekistanu możemy zagwarantować korzystne ceny transportu, kumulując zamówienie klienta z zamówieniami firmowymi – w ten sposób oszczędności w kosztach wysyłki odnotowują obydwie strony. Zamówienie na produkty importowane wiąże się z dłuższym czasem dostawy towaru, ma to związek z długim transportem drogą morską. Ten sposób transportu towaru trwa około 40 dni, jednak perspektywa zakupu towaru w znacznie niższej cenie rekompensuje klientom dłuższy czas oczekiwania.  

Nowe możliwości 

Celem firmy Allbag na nadchodzące lata jest rozszerzenie działań związanych z importem i exportem towarów, poszukiwanie nowych partnerów handlowych, a także nowych rynków zbytu. Wszystkich klientów posiadających zapotrzebowanie na torby bawełniane w większej ilości zachęcamy do składania zapytań o torby importowane.