Najtańsze wizytówki – jak zadbać o właściwy projekt?

Zakupy bez natychmiastowej zapłaty – przegląd ofert płatności odroczonych
14 września 2020
Allbag stawia na import
22 września 2020

Choć wizytowniki zostały stopniowo wyparte przez cyfrowe książki adresowe, istnieją sytuacje, w której niewielki kartonik z kluczowymi informacjami kontaktowymi może okazać się nieoceniony. Wizytówka to doskonały towarzysz na branżowe targi czy nieformalne spotkania – wręczenie wizytówki jest o wiele bardziej dyskretne i eleganckie niż wyciąganie telefonu i wysyłanie zaproszeń. Nawet najtańsze wizytówki doskonale spełnią pokładane oczekiwania. Wystarczy jedynie postawić na odpowiedni wzorzec. 

Najdroższe kontra najtańsze wizytówki – z czego wynika różnica kosztów? 

Wymiary przeciętnej wizytówki wynoszą 85,60 mm na 53,98 mm. Rozmiar ten został określony w standardach ISO i wykorzystuje się go również przy dowodach osobistych i kartach płatniczych. Ich powierzchnia to zaledwie 46cm2 – wielu przedsiębiorców stara się więc, aby jak najefektowniej zagospodarować całe dostępne miejsce. Aby wyróżnić wizytówki swoich firm, część osób decyduje się na wprowadzenie unikatowych projektów o zróżnicowanych kształtach czy ruchomych elementach. Warto pamiętać jednak, że tego rodzaju oryginalność, pożądana m.in. w branżach kreatywnych, może nie sprawdzić się w przypadku firm, od których oczekuje się stonowanego profesjonalizmu. 

To właśnie w branżach takich jak księgowość, finanse i prawo warto postawić na minimalizm, w którym doskonale sprawdzają się nawet najtańsze wizytówki. Należy pamiętać jednak, że atrakcyjna cena może iść w parze z wysoką jakością wykonania i odpowiednim projektem. Wystarczy jedynie zastanowić się, jakie elementy powinna zawierać ostateczna wersja Twojej wizytówki. 

Jak zaprojektować najtańsze wizytówki o najwyższej jakości? 

Aby zminimalizować koszty, związane ze stworzeniem szablonu wizytówek, warto rozważyć skorzystanie z gotowego projektu, dostosowanego do specyfiki danej branży. Firma Stempleks, zajmująca się projektowaniem i tworzeniem wizytówek, a także pieczątek, posiada w swojej ofercie niemal 20 wzorów wizytówek, które doskonale wpasują się w charakter działalności danego przedsiębiorstwa. Stempleks umożliwia również przesłanie własnego projektu – jeśli masz w sobie żyłkę grafika, przygotuj własny szablon, wybierz odpowiedni papier oraz uszlachetnienia i ciesz się niepowtarzalnym designem w przystępnej cenie. 

Nie chcesz gotowego projektu, lecz nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wykonać odpowiedni wzór? Skorzystaj z pomocy specjalistów Stempleks, którzy stworzą szablon zgodnie z Twoimi zaleceniami. Co więcej, każdy klient, który zdecyduje się na to rozwiązanie, zyska możliwość dwukrotnego zlecenia zmian w projekcie, dzięki czemu ostateczny rezultat będzie wiernie odzwierciedlał Twoje oczekiwania. 

Najtańsze wizytówki na rynku? Tylko w Stempleks! 

Szukasz firmy, która zapewni Ci najtańsze wizytówki, zachowując jednocześnie wysoką jakość wydruku? Skorzystaj z oferty Stempleks i wybierz projekt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Zamów projekt już dziś i ciesz się nowymi wizytówkami nawet w 48 godzin od akceptacji projektu. Zadbaj o wizerunek swojego przedsiębiorstwa i zainwestuj w wizytówki, które pomogą Ci skutecznie zareklamować firmę.