Zakupy bez natychmiastowej zapłaty – przegląd ofert płatności odroczonych

Karta paliwowa prepaid dla małych firm
4 września 2020
Najtańsze wizytówki – jak zadbać o właściwy projekt?
15 września 2020

W sektorze e-commerce pojawiają się nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów i strategii sprzedażowych. Dzięki nim użytkownicy mogą zrealizować zakupy bez konieczności uiszczenia natychmiastowej opłaty. Warto wiedzieć, jaki mechanizm wykorzystywany jest w modelu odroczonym.

„Płacę później”

System PayU oferuje wygodne rozwiązanie w przypadku zakupów, oscylujących pomiędzy wartością 100 a 2000 złotych. Użytkownik zobowiązany jest do przelania należnych środków finansowych do trzydziestu dni od momentu wyboru usługi w sklepie internetowym. Wartość zamówienia klient może jednak rozłożyć na kilka rat w zależności od własnych preferencji. Ich liczba nie może jednak przekroczyć sześciu wpłat. PayU współpracuje z firmą Kreditech. Z usługi mogą korzystać klienci Wólczanki, Top Secret lub Empiku.

System Twisto

W ramach modułu klient powinien zapłacić za wybrane produkty do dwudziestu jeden dni po zatwierdzeniu transakcji. Usługa dostępna jest w przypadku zakupów o niewielkiej wartości, jak i operacji szacowanych w granicach kilkuset złotych. Jeśli klient nie ureguluje swojej należności w wyznaczonym terminie, wówczas Twisto nalicza czternastoprocentowe odsetki. Czeska firma współpracuje z bankiem ING. System stanowi bramkę płatniczą w aplikacji polskiej jednostki finansowej. Z usługi mogą korzystać klienci sklepu Diverse, DataSport i Jubilera Karkosik.

PayPo

W ramach systemu klient powinien zapłacić za swoje zakupy w okresie nieprzekraczającym dwudziestu jeden dni. Użytkownik może rozłożyć należność na cztery raty. Limit transakcyjny zwiększa się w przypadku klientów dokonujących regularnych operacji z wykorzystaniem PayPo. Ustalona granica stanowi sposób weryfikacji użytkowników usługi. Z systemu PayPo mogą korzystać klienci  platformy Przelewy24 i Alior Banku. Usługa dostępna jest w sklepach Sizeer, Media Markt, Reserved oraz Decathlon. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej  https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paypo.

Płatności odroczone to usługa oferowana przez wielu operatorów. Warto więc zapoznać się ze szczegółami systemu za pośrednictwem strony internetowej https://www.przelewy24.pl/.