Jak korzystać z karty paliwowej dla małych firm?

Chcesz wysłać paczkę i odebrać gotówkę? Wybierz przesyłkę za pobraniem!
2 lipca 2020
Szkolenia UDT dla operatorów maszyn – teoria i praktyka niezbędna do wydajnej i bezpiecznej pracy
3 sierpnia 2020

Czy wiesz, w jaki sposób korzystać z rewelacyjnej karty paliwowej BP Komfort Prepaid? Jakie benefity możesz uzyskać dzięki temu rozwiązaniu?

Karta paliwowa – zysk i wygoda dla każdej firmy

Karty paliwowe są powszechne na polskim rynku od lat. Bardzo szybko zyskały zaufanie wielu klientów korporacyjnych, a koncerny paliwowe wciąż robią wszystko, by dopasować swoje oferty do potrzeb kontrahentów. Dlatego też na rynku dostępnych jest bardzo wiele możliwości wyboru. Mimo to pewien segment wciąż wydaje się nieco pominięty – chodzi tu o karty paliwowe dla małych firm. Większość dostępnych produktów w zapisach umowy ma wskazany minimalny limit zatankowanego paliwa w ciągu miesiąca, utrzymany na poziomie np. 500 lub 1000 litrów. Z oczywistych względów firmy, które w swojej flocie posiadają jedynie kilka pojazdów, nie są w stanie sprostać tak wyśrubowanym warunkom.

Na szczęście odpowiedzią na ten problem jest karta BP Komfort Prepaid. Została ona przygotowana z myślą o przedsiębiorstwach, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. Warto również dodać, że jest to karta przedpłacona, która swoim działaniem przypomina nieco telefony na kartę. Dlatego też, aby zacząć z niej korzystać, konieczne jest w pierwszej kolejności wpłacenie na nią środków. To z nich następnie będą pobierane opłaty np. podczas tankowania paliwa. Rozwiązanie to ma bardzo wiele korzyści, na pierwszy plan wysuwa się jednak kontrola swoich wydatków. Nigdy nie dojdzie bowiem do sytuacji, w której wydasz więcej niż planowałeś, a na koniec miesiąca spotka cię niemiła niespodzianka w postaci horrendalnie wysokiego rachunku.

Jak korzystać z karty BP Komfort Prepaid?

Ogromną zaletą karty paliwowej BP Komfort Prepaid jest jej faktyczne użytkowanie. Dzięki niej kierowcy w twojej firmie znacząco skrócą czas pobytu na stacji podczas każdego tankowania. Fizyczne korzystanie jest niebywale proste – po zatankowaniu kierowca musi udać się do kasy. Tam podaje nr rejestracyjny auta i dokonuje płatności bezgotówkowej kartą. Dzięki temu zwiększa się również bezpieczeństwo, gdyż nie musi wozić ze sobą wysokich kwot pieniężnych. Warto też dodać, że kierowca nie będzie czekał na wystawienie faktury przez kasjera, nie musi również wozić pojedynczych dokumentów sprzedaży, by następnie dostarczyć je do firmy.Zamiast tego na koniec każdego okresu rozliczeniowego zostanie wysłany jeden dokument zbiorczy na wszystkie dokonane w tym czasie transakcje.Prawda, że wygodne?

Jakie jeszcze benefity uzyskujesz z kartą BP Komfort Prepaid?

Komfort korzystania z ponad 560 stacji BP w całej Polsce to nie wszystko – oprócz tego dzięki karcie BP Komfort Prepaid otrzymujesz atrakcyjne zniżki na paliwo: 10 groszy na każdym litrze paliwa premium i 5 groszy na każdym litrze paliwa zwykłego. Nie można przy tym zapomnieć o 5% zniżki na myjnie, płyny do spryskiwaczy i oleje. W dowolnym momencie sprawdzisz też wszystkie dokonane transakcje w panelu internetowym, a także sprawdzisz aktualne bezpieczeństwo. Warto też wspomnieć o wstąpieniu do programu lojalnościowego Payback. Polega on na zbieraniu punktów za środki wydane na stacjach benzynowych, potem możesz je wymieniać np. na atrakcyjne nagrody. Jak zatem widać – jedna karta dla małej firmy to wiele dużych korzyści!