Kartki świąteczne z logo – daj się dobrze zapamiętać!

Bank Gospodarstwa Krajowego obchodził 95 – tą rocznicę powstania
22 października 2019
Przedsiębiorcy z sektorów kreatywnych mogą skorzystać z preferencyjnych kredytów
31 października 2019

Większość ludzi to wzrokowcy, którzy lepiej zapamiętują obraz niż dźwięk. Znak firmowy ułatwia sprzedaż towarów i usług. Zapada w pamięć, wpływa na przywiązanie do danej marki, jest oznaką profesjonalizmu. Wysyłając życzenia świąteczne do klientów, współpracowników oraz zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji warto wybrać kartki świąteczne z logo firmy.

Wyjątkowe życzenia na święta dla partnerów biznesowych

Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok – to czas, kiedy należy pomyśleć nie tylko o rodzinie i znajomych, ale również osobach, z którymi łączą nas kontakty służbowe.

Kartki świąteczne z logo firmy to miły gest, a jednocześnie podziękowanie za dotychczasową współpracę. Klienci i partnerzy biznesowi, którzy otrzymają życzenia, będą wdzięczni za pamięć, co wpłynie niewątpliwie na zacieśnienie wzajemnych relacji. Kartki świąteczne z logo wywołają pozytywne skojarzenia z daną firmą. Taki gest skutecznie ociepla wizerunek – pokazuje, że we wzajemnych kontaktach liczy się coś więcej niż wspólne interesy.

Kartki świąteczne z logo to dla firmy także świetna reklama. Sprawiają, że organizacja lub instytucja na dłużej pozostaje w pamięci odbiorców. W dobie panującej konkurencji ma to niemałe znaczenie. Kartki świąteczne z logo to niewielki koszt w porównaniu z korzyściami, jakie mogą przynieść firmie.

Firmowe logo – dlaczego warto je zamieścić?

Dlaczego wysyłać kartki świąteczne z logo firmy?

Czy nie wystarczą zwykłe życzenia? – zapytają niektórzy.

Oczywiście, można postawić na tradycyjną pocztówkę z napisem „Wesołych Świąt”, czy „Szczęśliwego Nowego Roku”.

Warto jednak wiedzieć, że kartki świąteczne z logo firmy mają naprawdę wiele zalet. Znak firmowy sprawia, że marka lepiej zapada w pamięć, a co za tym idzie wpływa na przywiązanie klienta. Logotyp, znak graficzny, emblemat lub monogram kreuje wizerunek firmy, pomaga wyróżnić się na tle konkurencji. Warto więc eksponować go przy każdej możliwej okazji.

Eleganckie kartki świąteczne z logo, jakie można dostać w sklepie internetowym kartkiswiateczne.com.pl, prowadzonym przez Wydawnictwo „Czachorowski i s-ka”, na pewno nie trafią w kąt, lecz staną się ozdobą biurka lub znajdą miejsce pod firmową choinką. Będą nie tylko wprawiać w świąteczny nastrój wszystkich, którzy otrzymają życzenia, lecz także przypominać o firmie, która nimi obdarowała.