eTradeShow – targi dla e-commerce

Planujesz wycieczkę na Safari? Kenia – cena wyjazdu na Safari z biurem podróży.
29 maja 2019
Niedobór specjalistów na rynku: Jak znaleźć odpowiedniego pracownika działu produkcji?
4 czerwca 2019

Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego biznesu? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzysz wiedzę w obszarach sprzedaży czy marketingu internetowego.

Strefa wystawiennicza to przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania i aktualną ofertę zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Poznaj rozwiązania dla sklepów internetowych w tym: oprogramowanie, narzędzia do generowania sprzedaży, agencje SEO/SEM, platformy dla e-sklepów, logistyka, obsługa klienta czy płatności. Znajdź dostawców rozwiązań i podwykonawców. Zainspiruj się. Nawiąż relacje.

Na dwóch scenach konferencyjnych eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą. Na scenie LITEPiotr Urbaniak (Traffic Trends) opowie o reklamie e-commerce dla początkujących, Mikołaj Winkiel (Brand24) pokaże, że dane to najważniejsza waluta, Paweł Paszkowski (Allegro) zaprezentuje czynniki sukcesu w e-commerce a Michał Kidała (bFactory) podpowie o integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową.

Na Konferencji PROprzedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak progressive web app zmienia zasady gry w e-commerce (Andrzej Szylar, Global4Net), czym jest sztuczna inteligencja i chat boty (AI Force), jak wygląda nowe życie pozycjonowania (Piotr Urbaniak, Traffic Trends), jak rozszerzyć sprzedaż na skalę europejską (Damian Wiszowaty, Gontio), a Marek Partyka (Xtreme Fitness) zaprezentuje Viral Loop Hack Marketing.

Rozwiń swoją firmę i bądź liderem branży.

Budowanie silnych relacji polega na zdobywaniu kontaktów i przekształcaniu ich w potężne i wartościowe relacje. Zobacz, jak nawiązywać zawodowe relacje z satysfakcją. W nawiązywaniu kontaktów pomoże gra networkingowa. Dodatkowo, proponujemy Business Matchingktóre umożliwiają spotkanie się dwóch stron w celu wstępnej rozmowy na temat możliwości współpracy. To okazja do spotkania dla dostawców rozwiązań i narzędzi dedykowanych e-commerce i osób prowadzących działalność online. A to wszystko przez intuicyjną aplikację mobilną. 

Wydarzenie odbędzie się 12 września(czwartek) na PGE Narodowym w Warszawie.

Udział w wydarzeniu dla osób reprezentujących branże e-commerce w tym jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.Organizatorem eTradeShow jest IC Events– najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Po