Płatność internetowa FONDY.EU

Kurs Google AdWords (Ads) – inwestycja czy strata pieniędzy?
26 października 2018
Chcesz kupić mieszkanie na wynajem? Wybierz mniejszy metraż
30 stycznia 2019

Według raportu Izby Gospodarki Elektronicznej „E- commerce. Kupuję mobilnie 2015” obserwujemy, iż klienci coraz częściej korzystają z urządzeń mobilnych na każdym etapie zakupów online. Przeglądają oferty, porównują i dokonują transakcji. Cena produktu zeszła już na dalszy plan. Ważniejszym motywatorem jest obsługa klienta w e – sklepie, a co za tym idzie forma dostarczenia towaru i sposób płatności, jego bezpieczeństwo i niezawodność.

W dzisiejszych czasach płatność internetowa to wygoda i komfort. Pozwala klientowi na zalogowanie się do swojego banku, a następnie przelanie odpowiednich środków do transakcji za zakupy. Tradycyjny przelew bankowy trwał dłużej, nie zawsze był wykonany go od ręki, co sprawiało, że dostarczenie towaru do konsumenta rozciągało się w czasie.

Duży wybór dogodnych form płatności internetowych gwarantuje platforma Fondy.

Potencjalny klient e- sklepu może dzięki systemowi płatności Fondy dokonać transakcji  z każdej platformy: smartfona, tabletu, tradycyjnego PC-ta czy konsoli do gry. Zapewnienie klientowi możliwości płatności z różnych kanałów sprzedaży zwiększa obroty sklepów.

Fondy gwarantuje bezproblemową, bezpieczną płatność internetową z banku klienta, karty czy e-portfela. Konsument może zapłacić teraz, dokonać płatności cyklicznej, skorzystać z płatności odroczonej. Może otrzymać fakturę online wraz z linkiem, przez który musi zapłacić. Płatności można również dokonać w obcej walucie, a przeliczenie kursu leży po stronie Fondy.

Fondy jako system płatności spełnia oczekiwania zarówno kupującego i sprzedającego. Właściciel e-biznesu może wypłacać z niego pieniądze, przelewać na własne konto, mieć wgląd do historii faktur, pozyskiwać dane analityczne dotyczące transakcji.

Ten międzynarodowy system akceptacji płatności współpracuje z CMS. Dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL, protokołu 3-D Secure czy systemowi FondyAnttifraud monitoruje transakcje i zapewnia pełne bezpieczeństwo. Gwarantuje sprawność operacyjną bramki płatniczej na poziomie 99,95 %.

Fondy ułatwia prowadzenie biznesu. Sprzedawca nie musi konfigurować samodzielnie płatności. Platforma Fondy stworzyła w tym celu wtyczki wraz z instrukcją instalacji do 20 najpopularniejszych  systemów zarządzania treścią. By zainstalować FONDY nie trzeba być programistą, wystarczą podstawowe umiejętności. Instalacja zajmuje kilka chwil.

System płatności Fondy może być spersonalizowany,  dostosowany wizualnie do wyglądu e-sklepu. Na stronie można zamieścić, np. „guzik płatności” „płatność cykliczna” czy „zapłać teraz” . Dzięki takiemu zabiegowi, transakcji można dokonać z poziomu strony internetowej.

Płatność internetowa z portalem Fondy jest idealnie dopasowana do preferencji klientów.E- sklep prowadzący płatności elektroniczne, korzystający z Fondy, postrzegany jest jako bardziej wiarygodny oraz nowoczesny, a to przekłada się na większą sprzedaż i wyższe zyski.