Sale konferencyjne w górach

Internetowe formy i narzędzia promocji
12 października 2018
Dyplomy – drukować samemu czy zlecić profesjonalistom?
24 października 2018

Gdy zastanawiamy się nad odpowiednim miejscem na organizację konferencji, często wydaje nam się, że najlepsze oferty znajdziemy w dużych miastach. Nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że nowoczesne centra konferencyjne wcale nie mieszczą się wyłącznie w aglomeracjach, ale także w mniejszych ośrodkach. Przestrzenie konferencyjne usytuowane poza dużymi miastami mogą konkurować z najlepszymi nowoczesnym wystrojem i wyposażeniem, a także dużą przestrzenią (o którą trudno w gęsto zabudowanych ośrodkach wielkomiejskich) oraz położeniem w pobliżu różnych lokalnych atrakcji. Dobrym przykładem miejsca oferującego doskonałą przestrzeń konferencyjną jest Hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem

Sale konferencyjne w górach

Nosalowy Dwór to ośrodek dysponujący największą powierzchnią sal konferencyjnych w całym regionie. Jest bezkonkurencyjnym wyborem na organizację dużej konferencji w Zakopanem, choć z powodzeniem mogą się tam odbyć także mniejsze wydarzenia biznesowe. Wszystko dzięki możliwości elastycznej aranżacji przestrzeni. 

Sala konferencyjna na każdą okazję

Resort rzeczywiście imponuje wielkością. Znajdują się w nim 23 sale konferencyjne, które zajmują łącznie 2000 m kw. i mogą pomieścić razem 2000 gości. Są wśród nich małe pomieszczenia zaczynające się od 35 m kw., które świetnie nadają się do przeprowadzenia spotkań w mniejszym gronie lub szkoleń. Większe sale zostały zaprojektowane modułowo, co pozwala na ich dowolną aranżację i dostosowanie do określonej liczby uczestników konferencji i wymagań organizatora. Są to najlepiej wyposażone sale konferencyjne w Zakopanem, a także jedne z najnowocześniejszych w całym kraju. Dysponują niezbędnym do przeprowadzenia konferencji sprzętem: najwyższej jakości systemem nagłośnieniowym, rzutnikiem, ekranem, monitorem i mikrofonem. Wszystkie są klimatyzowane, co stwarza odpowiednie warunki do prowadzenia dyskusji. Istnieje w nich także możliwość sterowania oświetleniem, a nawet zmiany kolorystyki. Efektownym rozwiązaniem konstrukcyjnym w dużych salach są dodatkowe wzmocnienia, pozwalające na wjazd aut transportowych. Poza tym każda sala konferencyjna w ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem zachwyca nowoczesnym designem, który zachwyca wszystkich gości. Z pełną ofertą sal konferencyjnych w Hotelu Nosalowy Dwór można zapoznać się na stronie www.nosalowy-dwor.eu/biznes/konferencje

Catering

Doświadczeni profesjonaliści z ośrodka Nosalowy Dwór dbają o pełną obsługę konferencji, tak, by jej organizator nie musiał troszczyć się o dodatkowe elementy programu wydarzenia, jak posiłki, nocleg czy czas wolny. Poza największymi i najnowocześniejszymi salami konferencyjnymi w górach, ośrodek oferuje także przygotowanie posiłków przed panelami dyskusyjnymi i po ich zakończeniu. Nosalowy Dwór dysponuje aż trzema restauracjami, w których serwowane są dania regionalne i najlepsze potrawy kuchni polskiej oraz światowej. Bogate i urozmaicone menu oferuje posiłki przyrządzone ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych wytwórców. W restauracjach Rezydencja i Grand dania są serwowane w postaci bufetów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku konferencyjnych śniadań czy kolacji. Natomiast w Restauracji Regionalnej, urządzonej w podhalańskim stylu, można zjeść regionalny posiłek, którego smak docenili twórcy prestiżowego przewodnika Gault&Millau. Poza tym do dyspozycji gości są kawiarnia, VIP lounge bar i lobby bary.

Noclegi

Duże konferencje trwają zwykle kilka dni, dlatego goście konferencyjni mogą skorzystać także z oferty noclegowej Nosalowego Dworu. Pokoje są eleganckie i nowocześnie wyposażone. Ich różne wielkości pozwalają na dopasowanie oferty noclegowej do oczekiwań organizatora konferencji. 

Wypoczynek na świeżym powietrzu i w SPA

Organizacja wydarzenia biznesowego wiosną i latem stwarza dodatkowe możliwości spędzenia wolnego czasu na łonie natury po zakończeniu konferencji. Teren ośrodka mieści się w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego – to doskonałe miejsce na dotlenienie się podczas spaceru czy pikniku w otoczeniu przyrody. O tych porach roku dostępna jest także wiata grillowa – idealna na pokonferencyjną integrację i rozmowy w mniej oficjalnym charakterze. Z kolei odprężenie po intensywnym dniu o każdej porze roku zapewnia wizyta w nowoczesnym centrum SPA & Wellness z salą fitness i basenem.