Terminal za 0 zł? Poznaj sekret!

Jakie inwestycje przynoszą zysk?
25 lipca 2018
ESMA wprowadza nowe zasady – jak wpłynie to na rynek forex i CFD?
22 sierpnia 2018

Na początku roku 2018 wystartował program Polska Bezgotówkowa, którego głównym celem jest wsparcie mikro i małych przedsiębiorców w zakresie płatności bezgotówkowych. Dowiedz się więcej!

Terminal płatniczy = obowiązek każdej placówki?
Według najnowszego badania opinii publicznej, przeprowadzonego przez eService, prawie 60% respondentów jako preferowaną metodę płatności wskazuje na transakcje bezgotówkowe. To jasny sygnał, ale również potwierdzenie tendencji, która na dobrą sprawę rozpoczęła się jeszcze w 2005 roku (właśnie wtedy znacząco wzrósł obrót bezgotówkowy). Klienci coraz częściej wymagają od placówek możliwości uregulowania rachunku za produkt lub usługę za pośrednictwem karty płatniczej, telefonu komórkowego czy BLIKa. Czasem dochodzi nawet do sytuacji, w której pomimo zainteresowania, są w stanie zrezygnować z zakupu ze względu na brak płatności bezgotówkowych. Przedsiębiorcy, obserwując tę tendencję, coraz częściej wyposażają swoje punkty handlowo-usługowe w terminale płatnicze. Niestety wciąż można znaleźć sporo miejsc (szczególnie w mniejszych miejscowościach), w których można zapłacić jedynie gotówką. Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie pozwalają na transakcje bezgotówkowe? Ich głównym argumentem są obawy związane z kosztem zakupu terminali płatniczych oraz abonamentu. Na szczęście teraz masz szansę otrzymać terminal za 0 zł oraz terminal płatniczy bez abonamentu. Jak to zrobić?

Program Polska Bezgotówkowa – szansa na terminal za 0 zł!
Dzięki inicjatywie Związku Banków Polskich, sektora publicznego, wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych na początku roku wystartował program Polska Bezgotówkowa. Jeśli jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą i chcesz dać swoim klientom możliwość przeprowadzenia transakcji bezgotówkowej, to program jest właśnie dla Ciebie! Aby do niego dołączyć, musisz przejść czteroetapowy proces weryfikacji (wybrać terminal płatniczy, złożyć wniosek, przejść weryfikację przeprowadzoną przez fundację Polska Bezgotówkowa i odebrać paczkę od kuriera). Na jakie wsparcie możesz liczyć? eService, jako jeden z partnerów fundacji Polska Bezgotówkowa, dostarcza przedsiębiorcom, którzy zakwalifikowali się do programu 3 darmowe terminale płatnicze, uczestnik zostaje także „zwolniony” z abonamentu za świadczenie usług na 12 miesięcy. Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak otrzymać terminal za 0 zł oraz chcesz lepiej poznać program Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę Bez Gotówki: https://bezgotowki.pl/oferta/ i dołącz już dziś do rewolucji w płatnościach!