Centrala telefoniczna do biura

Prawdziwy PR dopiero nadchodzi
25 września 2017
Wynajem pracowników na najwyższym poziomie
12 października 2017

Wielu początkujących przedsiębiorców sądzi, że w ich biurze powinien znaleźć się jedynie komputer i telefon. Ich zdaniem jest to wystarczające by odbierać telefony od klientów oraz odpowiadać na ich wiadomości e-mail. Centrala telefoniczna kojarzy im się natomiast z narzędziem, w które powinny być wyposażone jedynie duże firmy, obsługujące całe rzesze klientów oraz posiadające wielu pracowników. Czy centrala telefoniczna do biura to narzędzie dostępne tylko dla największych?

Małe biuro a centrala telefoniczna

Posiadając małą firmę z zaledwie kilkoma pracownikami, obecność centrali telefonicznej w biurze może znacznie ułatwić codzienną pracę. Wyobraź sobie bowiem sytuację, kiedy z Twoim biurem próbuje się skontaktować kliku klientów jednocześnie. Posiadając jedynie standardowy aparat telefoniczny niektórzy z nich spotkają się z sygnałem „zajęty”, podczas gdy pracownicy biura będą rozmawiali z innymi klientami. Większość klientów nie należy jednak do cierpliwych i zamiast ponowić kontakt z Twoim numerem telefonu, zwyczajnie skorzysta z usług konkurencji. W takim przypadku Ty stracisz klienta, a Twoja firma utraci możliwość zarobku. Później nie będzie wcale lepiej. Wraz z rozwojem Twojej działalności, liczba klientów będzie bowiem rosła, a takie sytuacje będą zdarzały się coraz częściej. Żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na utratę klientów, gdyż bez nich jego firma nie będzie funkcjonowała. Jak się przed tym skutecznie uchronić? Pomoże Ci właśnie centrala telefoniczna do biura.

Buduj swoją markę i zyskuj nowych klientów

Dzięki obecności centrali telefonicznej w biurze dzwoniący klient zawsze będzie wiedział, że w tej chwili wszyscy pracownicy prowadzą rozmowy oraz zostanie poinformowany o konieczności zaczekania na linii na swoją kolej. Taka informacja zwykle pozytywnie działa na zainteresowanych danymi usługami, gdyż klienci uświadamiają sobie, ze Twoja firma cieszy się dużym zainteresowaniem i tym bardziej utwierdzają się w przekonaniu, że oni także chcieliby skorzystać z Twoich usług. Centrala telefoniczna pozwoli Ci więc nie tylko odebrać większą część telefonów od klientów, ale także budować prestiż swojej marki.

Pozytywnie wyróżnij się na tle konkurencji

Na te natomiast połączenia, których nie udało się odebrać czasie, dzięki centrali telefonicznej będziesz miał możliwość szybkiego oddzwonienia za pomocą funkcji call-back. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu odpowiesz na każde zapytanie Twojego klienta i uda Ci się zdobyć ich znacznie więcej niż za pomocą tradycyjnego telefonu. To wszystko pozwoli nie tylko na rozwój Twojej firmy, ale także sprawi, że będzie się ona cieszyła większym zaufaniem i poważaniem wśród Twoich klientów. Instalując w swoim biurze centralę telefoniczną wyróżnisz się dodatkowo na tle konkurencji, która być może jeszcze nie pomyślała o tym wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniu.

Tradycyjna centrala telefoniczna do biura czy jej wirtualny odpowiednik?

Jeśli uważasz, że przydałaby się Ci centrala telefoniczna do biura – Dzinga oferuje szeroki wybór tych nowoczesnych rozwiązań, które bez trudu dostosujesz do swoich wymagań i potrzeb Twojej firmy. Centrala telefoniczna w Twoim biurze może działać bowiem zarówno w tradycyjny sposób, jak i możesz postawić na nowoczesną wirtualną centralę telefoniczną. Obie te opcje pozwolą Ci na sprawny kontakt z klientami oraz koordynowanie zadań pracowników, natomiast wirtualna centrala telefoniczna zagwarantuje także dodatkowe oszczędności, gdyż jej założenie nie będzie się wiązało z koniecznością zakupu sprzętu i jego późniejszego utrzymania. Jak widzisz, założenie centrali telefonicznej w biurze nie musi być ani drogie, ani skomplikowane, a niesie za sobą szereg korzyści, z których żaden poważny przedsiębiorca nie powinien rezygnować.