Szukasz pomysłu na ciekawy biznes? Pokoje zagadek biją rekordy popularności! Dołącz do największej sieci w Polsce – Open The Door.

Jak prowadzić firmę z rodziną?
30 sierpnia 2016
Myjnia bezdotykowa, czyli najszybciej rozwijający się i dochodowy segment rynku motoryzacyjnego
6 września 2016

Zdecydowaliście się otworzyć własną działalność lub zastąpić kiepsko płatny etat swoim biznesem? Bez szefa nad głową? Brzmi wyśmienicie i jest to na miarę Waszych możliwości. Czy słyszeliście już o pewnej kreatywnej formie zabawy jaką jest escape rooms tzw. “pokoje zagadek”? Marka Open The Door oferuje tą nowoczesną i ekscytującą grę, w Wy możecie zarabiać przy tym dużą kasę podejmując z nimi współpracę. W sposób prosty i przystępny postaramy się wyjaśnić Wam jak tego dokonać i dlaczego ten właśnie biznes jest tego wart.
Kilka słów na temat tego co dzieje się w Open The Door
Open The Door to jedna z najbardziej rozwijających się sieci escape rooms, w których grający to realni bohaterowie gry komputerowej. Uczestnicy mają za zadanie uwolnić się z zamkniętego pokoju pod presją czasu. To tylko cenne 60 minut! Zegar nieustannie tyka, każda minuta jest na wagę złota. Jak tego dokonać? Rozwiązujecie łamigłówki, łamiecie kody, rozwijacie wyobraźnię, współdziałacie i w końcu macie w ręku upragniony klucz, dzięki któremu opuszczacie specjalnie wystylizowany, oryginalny pokój. Satysfakcja ekipy z wygranej jest bezcenna!
Open The Door, czyli marka oferująca innowacyjny i ekscytujący rodzaj rozrywki kieruje swoją ofertę do osób, które chcą zainwestować w swój własny biznes. Firma wraz ze swoimi “ pokojami zagadek” cieszy się ogromną popularnością w miastach takich jak Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Rybnik, Nowy Sącz, Żory, Scunthorpe czy Wiedeń. Skoro Open The Door odniósł sukces to i Wy możecie się do tego przyłączyć!
Kim są odbiorcy escape rooms “pokojów zagadek”?
Zabawa, która jest niestandardowym sposobem spędzania wolnego czasu, jest dla osób w każdym wieku. Załoga Open The Door gwarantuje, że jest to świetny pomysł dla rodzin, młodzieży, dzieci szkolnych oraz dla firm, które chcą zorganizować spotkanie integracyjne. To też ciekawy pomysł na zorganizowanie romantycznej randki, urodzinowej niespodzianki, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Pokoje zagadek są rozwiązaniem na zabicie nudy, która coraz częściej wkrada się w życie. Z powodzeniem i gwarancją sukcesu możecie podjąć współpracę z marką Open The Door. Dla Was będzie to spełnieniem marzeń na własny biznes, a dla Waszych potencjalnych klientów super emocjonująca rozrywka. Każdy czasami ma ochotę oderwać się od tej szarej, monotonnej rzeczywistości!
Korzyści ze współpracy z marką Open The Door
Współpracując z Open The Door proponujecie swoim klientom rozrywkę, która bije rekordy popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Osoby, które rozpoczynają swoją działalność zazwyczaj zastanawiają się czy bezpiecznie zainwestują pieniądze. Ich obawy są jak najbardziej zrozumiałe. Jednak w sieci franczyzowej już pierwszy krok jest łatwiejszy niż Wam się wydaje. Praca z doświadczonym partnerem, który jest na rynku od wielu lat i świetnie sobie radzi, daję Wam poczucie bezpieczeństwa oraz zwiększa Waszą wiarygodność. Franczyzodawca pomaga już na samym starcie. Nie budujecie biznesu od zera, dostajecie gotową markę, logo, szkolenia dla siebie i pracowników jak również wsparcie marketingowe. Partner biznesowy daje Wam wskazówki dot. szczegółów prowadzenia działalności, urządzenia lokalu, jak również szeroką bazę gotowych grafik reklamowych (np. vouchery czy rollup).
Plusem jest mały kapitał na rozpoczęcie działalności
Na samym początku współpracy wymagana jest jednorazowa licencja, która wynosi 3 000 złotych. Na uruchomienie i wyposażenie lokalu potrzebna jest kwota startowa. Jest ona uzależniona od wielkości inwestycji. Przygotowanie lokalu z 1 pokojem to kwota około 12 000 złotych. Tak więc mały wkład finansowy natomiast przy efekcie finalnym kapitał może przerosnąć Wasze oczekiwania. Pomysł na biznes z Open The Door może zakończyć się spektakularnym sukcesem. Wszystko jest w Waszych rękach!
Macie więcej pytań? Skontaktujcie się już teraz z Panem Dawidem Łuszczewskim, który ze swoją ogromną wiedzą i zaangażowaniem pomoże w realizacji Waszego planu na biznes z marką Open The Door. Nie zwlekajcie. Musicie działać nim będzie za późno…
Kontakt:biuro@openthedoor.net.pl Tel. 785629245 www.openthedoor.net.pl