17 miesięczny startup z Poznania 4-tym CRMem na świecie

Cukierki reklamowe – słodki pomysł na promocję
23 sierpnia 2016
Światowy Kongres Marketingu na UEP
30 sierpnia 2016

Po niecałych dwóch latach od założenia poznański startup – InStream budujący platformę do zarządzania relacjami biznesowymi trafił na 4 miejsce prestiżowego rankingu Capterra.com najlepszych CRM-ów na świecie.
Capterra.com to jeden z najbardziej prestiżowych portali technologicznych na świecie. Wysokie miejsce w rankingu niemal zawsze oznacza przypływ wielu nowych użytkowników, zainteresowanie innych portali oraz wzrost przychodów.
W ostatnim miesiącu Capterra.com postanowiła sprawdzić jaki system CRM jest najbardziej „przyjazny” dla użytkownika. W tym celu przeprowadziła badanie składające się z dwóch części.Pierwszą z nich było wypełnienie formularza dotyczącego funkcjonalności, integracji, obsługi klienta oraz cennika oferowanego rozwiązania. Drugą częścią badania było testowanie CRMów przez niezależnych ekspertów.
Po miesiącu intensywnego sprawdzania funkcjonalności wszystkich platform eksperci wydali werdykt. Biorąc pod uwagę intuicyjność, cenę, podejście do klienta oraz dostępne funkcje Capttera stworzyła ranking 20 najlepszych CRM-ów na świecie. InStream znalazł się na jego 4 miejscu wyprzedzając firmy, które od lat dobrze radzą sobie na globalnym rynku oraz posiadają wielomilionowy kapitał zakładowy.
Nie jest to pierwszy sukces InStream. W maju tego roku Orange wybrało go jako najbardziej innowacyjny polski startup z dziedziny TeleCo i zaprosiło na największe targi technologiczne VivaTechnology do Paryża.
Wierzymy, że Polskie firmy mogą rywalizować z zagraniczną konkurencją jak równy z równym, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań mogą zaistnieć na rynku globalnym bez znaczących budżetów reklamowych.
link do raportu:http://www.capterra.com/customer-relationship-management-software/#affordable
link do strony: http://instream.io/pl/
green select capture capterra