#Sales Academy – kampania firmy InStream

Darmowe aplikacje mogą korzystać z naszych danych
28 lipca 2016
Pomysł na biznes: świadczymy usługi biurowe
12 sierpnia 2016

#Sales Academy – kampania firmy InStream w ramach, której dowiecie się m.in. jak budować zdrową rywalizacje w zespole sprzedażowym, jak motywować pracowników czy w jaki sposób definiować potrzeby klienta. W kampanii udział biorą dyrektorzy działów sprzedaży takich firm jak LinkedIn, Brand24, UxPin, LiveChat oraz RightHello.
 

 
W ramach kampanii powstała seria wywiadów dostępna na kanale YouTube firmy InStream oraz Ebook zatytułowany : Pomóż swoim klientom osiągnąć sukces – Wprowadzenie do skutecznej sprzedaży. W ramach Ebooka dowiecie się m. in o tym jak zbudować skuteczny proces pozyskiwania klientów metodą Cold Calling 2.0, co to jest Cold Mail czy na czym polega skuteczny Social Selling. W Ebooku znajdziecie też cenne rady od takich firm jak CallPage, RightHello, Woodpecker, LinkedIn, czy Brand24. Ebook możecie pobrać za darmo na stronie:
Cała kampania #Sales Academy towarzyszy wprowadzeniu na rynek systemu InStream – platformy do zarządzania relacjami biznesowymi. Alternatywy dla klasycznych systemów CRM. Firma pojawiła się dziś na Produkt Hunt i walczy o globalny rozgłos.