Car Pro to lider w systemach ochrony pojazdów

Ropa i dolar napędzają złotego
10 marca 2016
Bezpłatna Konferencja –„INTEGRATED IT SYSTEMS” już 21 kwietnia 2016 w Warszawie!
18 marca 2016

Jak przekonują pomysłodawcy, nanotechnologia wprowadza funkcje samo naprawiania powłoki pojazdu.
W oparciu o zaawansowane żywice reaktywnych polimerów nadaje aktywną ochronę przeciwko zarysowaniom w rękach profesjonalistów. Służy ona jednocześnie jako ostatnia warstwa lakieru bezbarwnego w tradycyjnych pojazdach.
Car Pro Immortal z zaawansowaną strukturą i molekularną pamięcią żywic pozwala na samoistne usuwanie uszkodzeń z powłoki lakieru.
 

 
Środki Car Pro pozwalają na utrzymanie błyszczącej powłoki bez konieczności polerowania. Technologia ta gwarantuje, że farba jest odpowiednio zabezpieczona przed kwasami, żółknięciem, chemikaliami alkalicznymi. Bardzo młoda i innowacyjna firma, skupiająca zespół wytrawnych chemików specjalizujących się w nano-technologiach i innowacyjnej technologii kwarcowej gwarantuje pierwszy i jedyny na świecie środek tworzący na lakierze trwałą powłokę kwarcową, chroniącą lakier nie tylko przed zanieczyszczeniami i chemią, ale także przed powstawaniem rys. Stanowi przełom w technologii zabezpieczania lakierów samochodowych.
Innowacyjny środek Car Pro pozwalający usunąć bezdotykowo wszelkie zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego z powierzchni lakierowanych jest obecnie jedynym tego typu produktem na rynku.