Uwaga na oszustów! Materiały nt. funduszy europejskich są bezpłatne

4biznes
Przedsiębiorczość popłaca! Program wsparcia dla nowych firm
10 lutego 2016
Pary walutowe na rynku Forex
18 lutego 2016

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich. Instytucja przestrzega przed oszustwami nieuczciwych firm, które wmawiają klientom, że za tego typu informacje należy się opłata.

Agencja podkreśla stanowczo – pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej m.in. pisania projektów o dofinansowanie.
Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów.
– Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich – ostrzegają pracownicy Agencji.
www.parr.slupsk.pl