Trendy i praktyczna wiedza na AnalyticsConf w Gdańsku

Program CRM dla mobilnego handlowca
30 października 2015
Nowe Toyoty – połowa za własne środki.
5 listopada 2015

Pod hasłem: wiedza, praktyka, trendy 13 listopada w Gdańsku odbędzie się największa w Polsce Północnej konferencja dla programistów i analityków – AnalyticsConf, której organizatorami jest Microsoft oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

Podczas całodniowych spotkań eksperckich będzie można wziąć w 5. sesjach warsztatowych i 7. prelekcjach. Organizatorzy umożliwią także wykłady I warsztaty z 10. europejskimi ekspertami oraz przedstawicielami biznesu i technologii. Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom: Big Data, Business Intelligence i Machine Learning.
Dwie ścieżki
Przewidziano – ścieżkę biznesową, której adresatami są: analitycy, kierownicy projektów, menadżerowie i właściciele firm. Dla nich zostanie przygotowany pełen wachlarz usprawnień I nowych rozwiązań analitycznych. Oprócz programów służących do analiz zgromadzonych danych będą przedstawiane narzędzia do określania modeli zachowania klientów.
Spotkania to także doskonała okazja dla analityków danych I administratorów sieci, ponieważ będą mogli wziąć udział również w ścieżce technologicznej, a w jej ramach w 1,5 – godzinnych warsztatach. Te ostatnie oczywiście będą dotyczyły praktycznego zastosowania zaprezentowanych technologii.
Wśród prelegentów pojawią najwięksi specjaliści m.in.: Alex Kornilov (BETEGY), Michał Żyliński (Microsoft), Shannon Holgate (Kainos Software), Paweł Kucharski (Sotrender) czy Jakub Dąbkowski (Avaus) i inni.
 
Pierwsza tak duża
 
– AnalyticsConf to pierwsza tak duża konferencja w Trójmieście skupiająca środowisko biznesowe i przedstawicieli największych firm technologicznych z całego świata – podkreśla Maciej Skrzos, współorganizator AnalyticsConf. – Co więcej, kładziemy nacisk nie tylko na wiedzę pozyskaną podczas prelekcji, ale i praktykę, która umożliwi specjalistom obecnym na wydarzeniu zwiększenie kompetencji zawodowych i rozwój.
 
Oprócz całodniowych, praktycznych wystąpień i warsztatów, AnalyticsConf to także spotkanie i networking przedstawicieli branży IT i specjalistów. Dlatego po konferencji w sopockim SOHO zaplanowano czas na rozmowy kuluarowe, możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń.
Szczegóły: www.analyticsconf.pl