Konferencja NOWE TECHNOLOGIE- NOWE HORYZONTY, 30 września, Gliwice

Tani, ale czy opłacalny. Jaki jest kredyt studencki?
25 września 2015
URZAD MARSZALKOWSKI GDANSK
8 miliardów i TY – kampania o funduszach europejskich
28 września 2015
ScaleMeGlobal

Już po raz trzeci, gospodarze miasta Gliwice, zapraszają do dyskusji na temat innowacji i technologii podczas III edycji Międzynarodowego Forum Innowacji „Nowe technologie-nowe horyzonty”.

 
30 września o godz. 14.00 w Hotelu Gold Silvia w Gliwicach wspólnie z przedsiębiorcami, władzami miasta i znakomitymi przedstawicielami polskich instytutów naukowych oraz ekspertami parków naukowo-technologicznych z Cambridge, północnej Irlandii i Brna pokażemy Państwu wartość dodaną jaką Gliwice oferują inwestorom.
 
Przedstawiciele władzy samorządowej, uczelni technicznych, organizacji biznesowych i przedsiębiorcy zastanowią się na czym ma polegać polska innowacyjność. Eksperci z zagranicy opowiedzą o sposobie funkcjonowania parków naukowo-technologicznych w krajach zachodniej Europy. Lokalni przedsiębiorcy – na co dzień związani z wdrażaniem innowacji – zapoznają nas z najnowszymi zrealizowanymi przez siebie projektami. A przedstawiciele instytucji finansowych zastanowią się nad możliwościami uzyskiwania przez przedsiębiorców finansowego wsparcia – w zależności od różnorodnej innowacyjnej działalności biznesowej.
 
Szczegółowy program i rejestracja na stronie:
www.prospectsinpoland.com
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.