Pomysł na biznes: biuro nieruchomości

Uwaga na oszustów! 160 zgłoszeń do prokuratur Fałszywe monity „CEFiDG”
6 sierpnia 2015
Własny biznes w parze z parą
8 sierpnia 2015

Agent nieruchomości to osoba, która musi zrealizować ważną misję – pomóc klientom w wyborze lokum ich marzeń. To bardzo odpowiedzialne zadanie, wymagające komunikatywności, znajomości podstaw psychologii i profesjonalizmu.

Takimi cechami charakteryzuje się Łukasz Musiał, właściciel biura nieruchomości „Statua Nieruchomości” w Tczewie i Starogardzie Gdańskim.

Doskonała znajomość lokalnego rynku

– W życiu bym nie pomyślał, że będę się zajmował tą tematyką – zdradza Łukasz Musiał. – Znajomy namawiał mnie od dłuższego czasu na spróbowanie swoich sił w nieruchomościach. Całe moje życie zawodowe to praca związana ze sprzedażą, marketingiem oraz finansami. Wykorzystałem nabyte wcześniej doświadczenie i zacząłem odnosić powoli małe sukcesy. Praca w nieruchomościach zaczęła dawać mi ogromną satysfakcję i naprawdę ją polubiłem. Po roku postanowiłem założyć własną agencję i po 7 miesiącach działalności otworzyliśmy dodatkowo biuro w Starogardzie Gdańskim.

Biuro Nieruchomości "Statua" w Tczewie

Biuro Nieruchomości „Statua” w Tczewie


Biuro nieruchomości pana Łukasza zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem kredytowym. Każdy z agentów specjalizuje się w określonej dziedzinie, dzięki czemu zagwarantowana jest rzetelna obsługę oraz pomoc w doborze najlepszego rozwiązania dla klienta.
Oprócz oczywiście wynajęcia lokalu na biuro z dostępem do Internetu, telefonu, faksu, dobrej reklamy, prowadzenia strony internetowej, dobrej relacji z deweloperami, auta i budżetu na paliwo, a także zatrudnieniu doświadczonych pracowników o sukcesie tej branży decyduje profesjonalizm.
– Proponujemy usługi z zakresu: wynajmu, sprzedaży, kupna nieruchomości oraz tematyki finansowo kredytowej – opowiada Łukasz Musiał. – Jesteśmy do dyspozycji aż do momentu finalizacji transakcji, podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości oraz negocjowania warunków umowy. Nasz zespół tworzą mieszkańcy Tczewa i okolic, charakteryzujący się doskonałą znajomością lokalnego rynku. Posiadamy wiedzę i narzędzia, by klienci byli zadowoleni z naszych usług.