M@il My Day 2015- konferencja email marketingowa

Levelee – innowacyjny kreator szkoleń internetowych
22 kwietnia 2015
MŚP największym wygranym TTIP
23 kwietnia 2015

naszpatronat

 

Już po raz trzeci zapraszamy na konferencję email marketingową M@il My Day, która odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 maja 2015.

 
Spotkanie podobnie jak w latach poprzednich będzie poświęcone email marketingowi, tematom, które się z nim łączą oraz temu jak z tych powiązań uzyskać efekt synergii i potęgować efekt działań marketingowych.
 
grafika-MMD_strona (4)
Idea konferencji M@il My Day narodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową. Celem konferencji jest zgromadzenie pod jednym dachem specjalistów od email marketingu, tak aby dzieląc się swoją wiedzą mogli inspirować i szerzyć dobre praktyki. Wśród Prelegentów spotkać będzie można m.in: Pawła Salę, dr. Andrzeja Garapicha czy Piotra Chmielewskiego.
 
Od zeszłego roku na stałe w program wpisały się również warsztaty, odbywające się w drugim dniu konferencji. Ich różnorodność tematyczna oraz poziomy zaawansowania pozwalają na zdobycie praktycznej wiedzy email marketingowej.
 
Konferencja ta adresowana jest do e-marketerów, osób odpowiedzialnych za PRowe działania w Internecie, branży ecommerce, przedsiębiorców MŚP, a także blogerów i dziennikarzy zainteresowanych branżą email marketingową.
 
informacja prasowa_MMD (4)
Każda edycja to nie tylko spotkanie mocno edukacyjne lecz również pozwalające na zdobycie wielu inspiracji, wymianę doświadczeń oraz poszerzenie siatki kontaktów poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi, praktykami email marketingu. Konferencja od lat zbiera wiele pochlebnych opinii nie tylko w świecie branżowych ekspertów, ale przede wszystkim samych uczestników.
 
Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się już dziś.
 

Kontakt ws. konferencji:

M@il My Day – konferencja@mailmyday.pl
www.mailmyday.pl
www.facebook.com/MailMyDay