Zakładamy agencję nieruchomości

Potencjał rynków zagranicznych dla polskiego e-commerce
9 marca 2015
Pobierz program PIT i podziel się podatkiem
10 marca 2015

Wiesz, że jesteś stworzony do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, ale jeszcze nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku działań? Może zainspirują Cię dokonania agencji nieruchomości INDEPRO. Przeczytaj i zastanów się, czy to dobry pomysł na Twój biznes.

 
INDEPRO NIERUCHOMOŚCI jest nowoczesną i profesjonalną agencją nieruchomości. Tworzą ją i rozwijają specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku nieruchomości oraz w zarządzaniu biznesem, dla których priorytetem jest dostarczanie klientom korzystnych rozwiązań o najwyższej jakości.
 
indepro_foto_550px
 
Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Głównym profilem jej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo w zakresie inwestycji i obrotu nieruchomościami, pośrednictwo finansowe oraz inwestycje w nieruchomości.
Obsługuje tysiące klientów zapewniając bezpieczeństwo transakcji, profesjonalną obsługę i zadowolenie. Świadcząc usługi kieruje się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzega przepisów prawa oraz chroni interesy swoich klientów.
 
Jako pierwsi w Polsce zaproponowali klientom usługi, takie jak „Kup Bez Prowizji” oraz „Ekspresowa Sprzedaż” i są one nierozerwalnie kojarzone z INDEPRO. Jak podkreślają gestorzy INDEPRO, ich model działania wyróżnia i daje przewagę na tle konkurencji.
– Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody „Pióro Businessu” – mówi Tomasz Gruchała, Kierownik ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej w INDEPRO NIERUCHOMOPŚCI. – Nagroda ta jest wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Działamy w oparciu o oddziały własne oraz od 2015 roku rozwijamy ogólnopolską sieć partnerską oddziałów franczyzowych.
Przystępując do sieci INDEPRO jej Partner otrzymuje gotowy, przetestowany i sprawdzony model prowadzenia nowoczesnej i profesjonalnej agencji nieruchomości, dostosowanej do działania w bieżących warunkach rynkowych.
 
Partner otwiera i prowadzi swoją własną agencję nieruchomości, wykorzystując skuteczne metody funkcjonowania wypracowane przez INDEPRO. Otrzymuje pełen kompletny model działania zawierający: rozwiązania organizacyjne, biznesowe, prawne, marketingowe, szkoleniowe, informatyczne oraz handlowe, dzięki którym może profesjonalnie, bezpiecznie i korzystnie działać na rynku nieruchomości.
 
System partnerski sieci INDEPRO umożliwia Partnerowi szybki start i rozwój w biznesie na rynku nieruchomości, od początku optymalizuje i ogranicza koszty funkcjonowania, automatycznie buduje renomę przynależności do sprawdzonej marki., zapewnia bezpieczeństwo Partnera i jego klientów, a nade wszystko jest korzystny finansowo i zakłada wysoką rentowność prowadzonego biznesu.
– Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia osobistego spotkania, na którym ze szczegółami przybliżymy zasady funkcjonowania naszego systemu partnerskiego, zapoznamy z założeniami budżetowymi, przedstawimy korzyści wynikające ze współpracy w ramach sieci INDEPRO oraz omówimy prognozowane wyniki – zachęca Tomasz Gruchała. – Minimalna kwota inwestycji wynosi ok. 20 tys. zł. Finalna wysokość kwoty inwestycji zależna jest od wielkości planowanego biura, jego lokalizacji oraz ilości personelu. Szczegóły dotyczące opłat licencyjnych omawiane są podczas spotkania informacyjnego.