GraphicMail – od zleconego zadania do pomysłu na biznes

URZAD MARSZALKOWSKI GDANSK
8 miliardów złotych dla Pomorza z Unii Europejskiej
16 lutego 2015
4biznes
VIII Targi eHandlu – 24 marca, Poznań
23 lutego 2015

 

Twoja Marka + Nasze Oprogramowanie = Wyższe Dochody

 
Jeśli szukasz sposobu, aby pomóc swoim klientom i ich firmom, powinieneś rozpocząć od kampanii e-mailowych i mobilnych. E-mail jest bardzo skutecznym narzędziem, pomocnym w rozwoju małych przedsiębiorstw.
 

Ty sprzedajesz, my obsługujemy

 
Możesz zarządzać każdym aspektem marketingu e-mailowego i mobilnego swoich klientów lub możesz dać klientom dostęp do logowania, aby mogli obsługiwać system na własną rękę. Dostawy, aktualizacje i przestoje będą leżały po stronie GM Polska.
 

Zdobądź wyższe dochody

 
Z firmowym rabatem partnerskim, reseller będzie rentowny już od pierwszego e-maila. GM Polska daje resellerowi możliwość wyboru cen na pakiety usług oraz sposobu rozliczania się z klientami.
 

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

 
Szkolenie przeprowadzone przez GM Polska dostarczy resellerowi najwyższej jakości wiedzę z zakresu e-mail marketingu. Specjaliści od wsparcia są dostępni, aby pomóc. Firma oferuje również wsparcie sprzedaży w razie potrzeby.
 

Użyj swojej marki lub GraphicMail

 
GM Polska zaleca stosowanie „White Labels” w firmowym oprogramowaniu wykorzystując swoje logo i domenę. GraphicMail Polska zapewnia, że jej marka wówczas nie jest wymieniona. Jeśli reseller woli, może również współpracować z firmą jako certyfikowany reseller GraphicMail.
 

Niezawodna infrastruktura

 
GM Polska śledzi ścisłe wytyczne EEC dotyczące wysyłania emaili i podąża za najlepszymi praktykami branżowymi związanymi z bezpieczeństwem danych, nadmiarowością danych i dostarczaniem wiadomości e-mail. Każdy z klientów resellera będzie miał unikatowe konto prywatne, a on sam, jako reseller będzie mógł rozbudować system do nieograniczonej liczby użytkowników.
 

Panel Resellera

 
GM Polska wie, co się dzieje z klientami resellera. Będzie otrzymywać powiadomienia o wszystkich ostatnich aktywnościach. Może łatwo przesyłać wiadomości w obrębie konta, lub może wysyłać klientom e-maile lub SMSy bezpośrednio z pulpitu sterującego.
 
Kontakt: Katarzyna Wotawa
Graphic Mail Polskawww.graphicmail.com.pl
tel: 887 107 177,
e-mail: info@graphicmail.com.pl