GraphicMail – od zleconego zadania do pomysłu na biznes

URZAD MARSZALKOWSKI GDANSK
8 miliardów złotych dla Pomorza z Unii Europejskiej
16 lutego 2015
4biznes
VIII Targi eHandlu – 24 marca, Poznań
23 lutego 2015

 

Początki i plany

 
Choć jako nowi partnerzy w pełni mogli liczyć na pomoc przedstawicieli GraphicMail, to początki nie były łatwe.
– Samo przygotowanie produktu na nasz rynek zajęło ok. 12 m-cy – tłumaczy Robert Mińczyków. – Był to okres bardzo intensywnych działań związanych z lokalizacją, ustawieniami, programowaniem, testami. Cały zespół ciężko pracował przez rok, ale widząc efekt końcowy jestem przekonany, że było warto.
GraphicMail Polska aktualnie rozpoczyna czas intensywnej promocji i przedstawienia produktu potencjalnym klientom. Na początku stycznia zwiększono zatrudnienie, co związane jest z planami GraphicMail Polska na 2015 rok.
– Przed nami kolejny etap, związany z prezentacją naszego systemu szerszej publiczności – mówi Robert Mińczyków. – Przedstawienie czas zacząć, zatem kurtyna w górę!
Robert Mińczyków i Robert Pusz, to przykład, że marzenia o własnym dobrze prosperującym biznesie nie muszą pozostawać jedynie marzeniami. Teraz również sami oferują współpracę.
 
***
logo-graphicmailGraphicMail to świetny sposób na biznes dla każdego. Resselerzy mogą samodzielnie sprzedawać usługę i czerpać z tego zyski – od każdego Klienta otrzymują prowizję. Pełne wsparcie ze strony GraphicMail gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych usług. Jako reseller zainteresowany zajmuje się pozyskiwaniem Klientów, a firma GraphicMail (GM) Polska zajmie się obsługą ich kampanii e-mail marketingowych.