Rozwiną biznes na Śląsku

wsparcie na starcie
Rusza Program "Pierwszy biznes – wsparcie na starcie"
6 listopada 2014
Europejskie przedsiębiorstwo – zmiany w ustawie o opakowaniach…
9 listopada 2014
Biznes na Śląsku

Biznes na Śląsku

Już za tydzień odbędą się I Śląskie Targi Franczyzowe. Pierwsze wydarzenie tego typu w regionie będzie okazją, by wejść do świata biznesu, zdobyć cenną wiedzę, poznać potencjalnych partnerów i stać się skutecznym przedsiębiorcą.

 
Już 13 listopada w Agorze Bytom, największej galerii handlowej w Bytomiu, odbędą się
I Śląskie Targi Franczyzowe. Wydarzenie jest kierowane do osób planujących karierę przedsiębiorcy­ oraz poszukujących nowych kierunków rozwoju działalności. Udział będzie bezpłatny zarówno dla gości, jak i wystawców.
 
Targi pozwolą zdobyć wiedzę z zakresu prowadzenia, finansowania oraz rozwijania biznesu. Goście zapoznają się z ofertą największych sieci franczyzowych w kraju i nawiążą cenne kontakty z przedstawicielami branży handlowo-usługowej – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom.
 
W trakcie I Śląskich Targów Franczyzowych nie zabraknie interesujących wydarzeń. Odbędą się panele prowadzone przez przedstawicieli renomowanych instytucji. Wśród nich znajdą się specjaliści Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz eksperci Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej z prezentacją pt. ”Franczyza jako alternatywa w prowadzeniu działalności gospodarczej”. Pojawią się także:

  • Specjaliści Powiatowego Urzędu Pracy z wypowiedzią nt. wsparcia przedsiębiorców
    i pracodawców środkami Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego.
  • Przedstawiciele Agory Bytom wskazujący korzyści, jakie ich galeria niesie dla rozwoju biznesu franczyzowego.
  • Eksperci Business Link, którzy opowiedzą o zaletach akceleratorów biznesu.

 
A1_Targi_FR_2014_mailing_FrancyzaBiznes
 
Odbędzie się również panel zatytułowany ”Fundusze Europejskie – nowa perspektywa finansowa dla przedsiębiorców”. W międzyczasie reprezentanci sieci handlowych i usługowych opowiedzą o zaletach udziału we wspólnym biznesie.
Bycie franczyzobiorcą oznacza współpracę z rozpoznawalnymi markami, brak ryzyka związanego z uruchomieniem działalności, wsparcie firm o mocnej pozycji i bogatym doświadczeniu oraz łatwy start w świecie biznesu – dodaje Hanna Petters.
 
Obok Agory Bytom, współorganizatorem wydarzenia jest Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji. Honorowy patronat nad I Śląskimi Targami Franczyzowymi objął Prezydent Miasta Bytomia – Damian Bartyla.
 
Zgłoszenia wystawców należy przesyłać na adres: biuro@targifranczyzowe.pl
 
I Śląskie Targi Franczyzowe
13 listopada 2014 r., godz. 11:00-17:00
CH Agora Bytom, poziom +3

  1. Plac Tadeusza Kościuszki 1, Bytom

Wstęp wolny
www.targifranczyzowe.pl