I Śląskie Targi Franczyzowe

Członkowie AmCham w Polsce odznaczeni przez Prezydenta RP
5 listopada 2014
wsparcie na starcie
Rusza Program "Pierwszy biznes – wsparcie na starcie"
6 listopada 2014
Śląskie Targi Franczyzowe

13 listopada w Agorze Bytom, największej galerii handlowej w Bytomiu odbędą się I Śląskie Targi Franczyzowe. Podczas targów swoje oferty zaprezentują najpopularniejsze sieci handlowe i usługowe w kraju, a ich przedstawiciele opowiedzą o korzyściach udziału we wspólnym biznesie. Wyjaśnią też, jak stawiać pierwsze kroki w świecie franczyzy i czerpać z niej największe zyski.

 
Bycie franczyzobiorcą to przede wszystkim współpraca z solidnymi markami, brak ryzyka związanego z uruchomieniem działalności, łatwe pozyskiwanie klientów oraz stałe wsparcie firm o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu.
 
I Śląskie Targi Franczyzowe zapewnią odwiedzającym wiele interesujących wydarzeń. W programie przewidziano, m.in. panele szkoleniowe, podczas których przedstawiciele renomowanych instytucji opowiedzą np., o tym, jak pozyskiwać fundusze unijne w latach 2014-2020, zdobywać środki na dofinansowanie zatrudnienia, czy też sprawnie rozwijać działalność biznesową. Jak zapewniają organizatorzy Targów, „będzie można pozyskać cenną wiedzę, nawiązać wartościowe kontakty oraz zapoznać się z najświeższymi informacjami na temat branży franczyzowej w Polsce.”
 
Organizatorami wydarzenia są Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji oraz Centrum Handlowe Agora Bytom. Honorowy patronat nad I Śląskimi Targami Franczyzowymi objął Prezydent Miasta Bytomia. 
 

Harmonogram otwarcia I Śląskich Targów Franczyzowych

 
TF_harmonogram_246x370mm_2