Jakość usług Promedica24 potwierdzona przez TÜV Rheinland Polska

FORUM DIALOGU KLASTRÓW w ramach Forum Dialogu Liderów Innowacyjnych Powiązań
11 sierpnia 2014
II Polish Businesswoman Congress
12 sierpnia 2014

Promedica24, lider usług opieki domowej dla osób starszych w Polsce i za granicą, otrzymała certyfikat potwierdzający jakość w opiece nad osobami niesamodzielnymi według standardu QSBB TÜV Rheinland. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wyróżnień na świecie.

 
Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się polska spółka. Od dziesięciu lat oferuje swoje usługi w kraju i w Niemczech, a niedawno weszła na rynek angielski. Firma jest także obecna w Rumunii, Bułgarii i na Słowacji, gdzie rekrutuje opiekunki i opiekunów.
 
Promedica24_Logo
Na początku lipca Promedica24 dołączyła do grona spółek docenionych przez TÜV Rheinland Polska. Wśród nich znajdują się, m.in.: Procter & Gamble czy Whirlpool. TÜV Rheinland Polska oceniło firmę w ramach czterech obszarów: zarządzania działalnością, organizacji świadczeń opieki, obsługi i informowanie klienta oraz zapewnienia kompetentnego personelu.
 
To ogromne wyróżnienie dla naszych pracowników i całej firmy – mówi Dorota Machnik, Dyrektor Operacyjna firmy Promedica24. – Celem Promedica24 jest zapewnianie najwyższej jakości usług naszym klientom, ale także najlepszych warunków pracy dla naszych pracowników. Certyfikat TÜV Rheinland Polska potwierdza nasze starania i mobilizuje nas do dalszego rozwoju – dodaje Machnik.
 
TÜV Rheinland Polska to czołowa firma na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w kraju. Jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, założonego w 1872 roku i będącego wiodącym dostawcą usług dla przemysłu na całym świecie. Głównym obszarem działalności firmy jest certyfikowanie technologii, personelu, systemów zarządzania oraz wyrobów. W ten sposób, TÜV Rheinland przyczynia się do zwiększania konkurencyjności na rynku i bezpieczeństwa świadczonych usług.
 
Certyfikat TÜV Rheinland nie jest jedynym wyróżnienie dla firmy Promedica24 związanym z jakością świadczonych usług. Firma ponownie uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2008, przyznany przez jednostkę certyfikującą Dekra Certification Sp. z o.o. W tym roku, spółka otrzymała również tytuł „Firmy Godnej Polecenia” w programie realizowanym przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu. Promedica24 jest także wieloletnim członkiem najważniejszych organizacji branżowych: Sekcji Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK).
 

***

 
Promedica24 założona została w 2004 roku w Warszawie. Firma jest liderem na rynku europejskim w świadczeniu usług opieki domowej dla osób starszych. Promedica24 posiada 29 oddziałów w miastach na terenie Polski.
Promedica24 jest członkiem Sekcji Agencji Zatrudnienia, Sekcji Agencji Opieki (SAO), a także członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Stowarzyszenia na rzecz Opieki Domowej w Wielkiej Brytanii (UKHCA), posiada ponadto certyfikat jakości ISO 9001:2008.
 
Więcej informacji na temat firmy można znaleźć pod adresem internetowym: www.promedica24.com.pl
 

Dodatkowe informacje:

Agencja 24/7Communication:

Krzysztof Kulasza, krzysztof.kulasza@247.com.pl, tel. 22 279-11-39, 505 10 35 29