"Twarze przedsiębiorczości" – kampania promująca przedsiębiorczość

II Międzynarodowe Targi INNO-TECH EXPO – 16-17 października Kielce
7 lipca 2014
Wiceminister Pietrewicz o przeciwdziałaniu szarej strefie w gospodarce
9 lipca 2014

„Twarze Przedsiębiorczości”, to ogólnopolska kampania promująca przedsiębiorczość. Przygotowywana jest w związku z przygotowaniami do Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się w listopadzie 2014 r.

Przedsiębiorcy to nie tylko prezesi wielkich korporacji. To także właściciele małych i średnich firm, których nie zobaczymy na okładkach gazet. To ich pracowitość, pomysłowość i odwaga sprawiają, że nasza gospodarka się rozwija. Pokazując wpływ przedsiębiorców na lokalną społeczność i gospodarkę, chcemy, aby stali się oni, szczególnie dla młodych, wzorem do naśladowania.
Osią kampanii będzie strona www.twarzeprzedsiebiorczosci.pl, na której będziemy zamieszczać przesyłane przez przedsiębiorców zdjęcia.
 
Logo_Forum_Mlodych
 
Prześlij zdjęcie:
Zapraszamy przedsiębiorców aby przesłali swoje zdjęcie na którym trzymają kartkę ze swoim imieniem i krótkim komunikatem mówiącym o tym, w jaki sposób ich działalność pozytywnie wpływa na lokalne społeczeństwo lub polską gospodarkę. Na przykład:
• „Maja –tworzę miejsca pracy dla 20 osób w Grójcu”,
• „Tomek –moja firma wyremontowała lokalne przedszkole”
• „Kasia –dzięki mojej firmie Polacy piją zdrowe, polskie mleko”
Osoby, które nadeślą zdjęcia będą miały także dodatkową możliwość przesłania szerszej informacji o swojej działalności. Najciekawsze historie – w formie wywiadów – opublikujemy na stronie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce (tydzienprzedsiebiorczosci.pl), stronie kampanii (twarzeprzedsieborczosci.pl) oraz na Facebooku.
Zapraszamy do podjęcia naszej inicjatywy – udziału w kampanii „Twarze przedsiębiorczości” – i przesłanie zdjęcia wraz z informacją o sobie na specjalnie przygotowanym szablonie. Wierzymy, że nasza kampania przyczyni się do ocieplenia wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz zachęci młodych do częstszego wybierania tej ścieżki rozwoju zawodowego.
 
Organizatorem kampanii jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i Forum Młodych Lewiatan.
 
Prosimy o przesyłanie materiału na adres email: mateusz.szymula@arp.gda.pl
Kontakt: Mateusz Szymula tel: 58 323 31 53