Planowanie działań MŚP a finansowanie zwrotne

Niemoc finansowa i wyjście z sytuacji
3 lipca 2014
II Międzynarodowe Targi INNO-TECH EXPO – 16-17 października Kielce
7 lipca 2014

Uruchomiono pilotażową usługę doradczo-szkoleniową w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP. Jeżeli jesteś Przedsiębiorcą z sektora MSP i chcesz rozwijać swoją firmę, a nie korzystałeś jeszcze z finansowania zwrotnego, bądź – Instytucją Finansową czy też Firmą doradczą, która chce pozyskać nowych klientów – zapoznaj się z tym projektem, bo po prostu warto.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła listę Podmiotów Wsparcia, które będą świadczyć doradczo-szkoleniową usługę pilotażową w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP realizowaną w ramach projektu systemowego PARP pn. „Planowanie działań w MŚP a finansowanie zwrotne”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 2.2.1 POKL.
Celem projektu jest stworzenie tak dobranej usługi doradczo-szkoleniowej, która pomoże Przedsiębiorcy w ubieganiu się o finansowanie zwrotne oraz w zarządzaniu firmą z wykorzystaniem tego finansowania. Usługa doradczo-szkoleniowa połączona jest z oferowanymi przez współpracujące Instytucje Finansowe instrumentami finansowania zwrotnego, które są dostosowane do potrzeb mikro- i małych przedsiębiorców.
Usługi doradczo-szkoleniowe są świadczone przez wyspecjalizowane w tej dziedzinie podmioty na podstawie umów podpisanych z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zgodnie ze standardem świadczenia tych usług.
Co możesz zyskać jako przedsiębiorca?
ułatwione pozyskanie finansowania zwrotnego,
· korzystną, bo dostosowaną specjalnie dla tego projektu ofertę finansowania zwrotnego,
· pomoc w realizacji przedsięwzięcia dzięki zapewnieniu usług doradczych, m.in.:
– pomoc w dopracowaniu/aktualizacji biznesplanu,
– pomoc w wyborze najlepszego finansowania zwrotnego,
– pomoc w zdefiniowaniu potrzeb Przedsiębiorcy,
– pomoc ekspercka przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
– pomoc w prognozowaniu działalności firmy,
– pomoc w zarządzaniu finansami firmy,
· opiekę/wsparcie podczas realizacji projektu.
WAŻNE! Dla przedsiębiorców usługa jest bezpłatna.
Listę Podmiotów świadczących doradczo-szkoleniową usługę pilotażową w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP oraz więcej informacji znajdziesz: TUTAJ
25 czerwca 2014 r. w Warszawie odbyła się konferencja otwierająca projekt „Planowanie działań w MSP a finansowanie zwrotne”. W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 osób reprezentujących przedsiębiorstwa z sektora MSP oraz zaproszeni goście m.in. przedstawiciele Związku Banków Polskich, Krajowej Izby Gospodarczej, ministerstw, a także instytucji otoczenia biznesu. Więcej na ten temat: TUTAJ
 
 
 


08.01.14  Smartfon besseller za 1 pln